Connecticut

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Connecticut

Nieruchomość na sprzedaż w Connecticut

Connecticut graniczy na południe z Long Island Sound, na zachód z New York State, na północ z Massachusetts, a na wschód z Rhode Island.

Stan Connecticut doskonale odzwierciedla urok Nowej Anglii, regionu sześciu państw na wybrzeżu Atlantyku w Stanach Zjednoczonych. Rynek nieruchomości w Connecticut jest bardzo dobrze prosperujący. Wśród najbardziej poszukiwanych lokalizacji nieruchomości na sprzedaż w Connecticut są Greenwich, Darien, New Haven, Hartford, Westport, New Canaan i Bridgeport. Just Greenwich miał wyłączne prawo do sprzedania najdroższego domu jednorodzinnego w Stanach Zjednoczonych. Co więcej, Greenwich słynie z tego, że gościło wielu dyrektorów Wall Street i ich jachty, a więc chlubi się jedną z najbogatszych dzielnic w Stanach Zjednoczonych z licznymi luksusowymi domami, apartamentami i nieruchomościami na sprzedaż w Connecticut. Jednak najbogatszym miastem w Connecticut jest Nowy Kanaan. To malownicze miasto oferuje zielone parki i typowe budynki w Nowej Anglii, a także wspaniałe restauracje i eleganckie sklepy. Miasto Westport cieszy się dużą popularnością wśród wielu artystów i pisarzy, a znane jest z sal koncertowych, galerii sztuki i sklepów z antykami. Hartford, stolica stanu i miasta słynnego pisarza Marka Twaina, to wyrafinowane centrum miejskie, które oferuje luksusowe mieszkania, apartamenty w drapaczach chmur i rezydencjach. To samo można powiedzieć o mieście New Haven, domu Uniwersytetu Yale. W Connecticut wyraźne miejskie wyrafinowanie łączy się z elegancją krajobrazu. Jego wzgórza z bukolicznymi pastwiskami, zachwycające nabrzeże oraz bliskość Bostonu i Nowego Jorku czynią z Connecticut idealne miejsce na zakup nieruchomości na sprzedaż w Connecticut.

Nieruchomości w cenach sprzedaży w Connecticut nadal rosły w tym kwartale, potwierdzając zainteresowanie naprawdę niezwykłymi nieruchomościami. Ceny domów w hrabstwie Fairfield wzrosły do ​​prawie 3,6 miliona dolarów, co stanowi wzrost o 5% rok do roku. Miasta Greenwich i Fairfield odnotowały wzrost łącznej sprzedaży o ponad 2 miliony USD, podczas gdy reszta państwa odnotowała spadek sprzedaży domów jednorodzinnych o 9% w tym przedziale cenowym.

Największe zyski rok do roku są w miastach East Windsor, Greenwich, New Haven, Simsbury i Westport.

Trzeci kwartał będzie prawdziwym testem dla rynku nieruchomości w 2018 r., A wzrost ofert pomoże nadążyć za popytem kupującego na konkurencyjnym rynku.

  •  
    Przeprowadzka do Connecticut. Ekspatriuj i mieszkaj w Connecticut

      Ameryka: dla wielu wciąż jest to marzenie w szufladzie, które chcesz osiągnąć od życia, dla innych, odległe i nieosiągalne pragnienie. Dla nas w Realigro? Okazja do zajęcia! Tak! Dzisiaj postanowiliśmy pomóc trochę tym, którzy chcieliby zainwestować w nieruchomość, ale boją się ponosić ogromne ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 4616

Sprzedaż Inne (Mieszkalne), Connecticut, Fairfield County, Bridgeport, Bridgeport

3,194,273.74PLN
Sprzedaż
Inne (Mieszkalne)

278 m²
3000 m², Powierzchnia działki: 0,21 Acres, 4 sypialnie, 2 ½ Wanny, usługi pralni, Przedpokój, Taras,
UNAVAILABLE
Cod. 3546

Sprzedaż Ponad 5 sypialni, Connecticut, Hartford, Hartford, Hartford

1,797,003.61PLN
Sprzedaż
Ponad 5 sypialni

1600 m²
Wielkie inwestycje 2 zajęte jednostek coop, w głównym budynku Upper East Side. Ogromny potencjał wzrostu
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB